Том 2. Випуск №5 (2024)

У випуску опубліковані статті, що містять результати наукових досліджень з фізичної географії та геоекології, суспільної та економічної географії, рекреаційної географії і туризму, методики навчання навчання. До нього увійшли матеріали, підготовлені науковцями Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, а також інших університетів України. 

Завантажити Том 2. Випуск №5 (2025)

Том 2. Випуск №4 (2023)

У випуску опубліковані статті, що містять результати наукових досліджень з фізичної географії та геоекології, геології та палеогеографії, суспільної та економічної географії, рекреаційної географії і туризму, методики навчання навчання. До нього увійшли матеріали, підготовлені вченими Києва, Львова, Луцька, Чернігова, Сум та інших наукових центрів України, а також науковцями з Естонії та Китаю. 

Завантажити Том 2. Випуск №4 (2023)

Том 2. Випуск №3 (2022)

У випуску опубліковані статті, що містять результати наукових досліджень з фізичної географії, геоморфології та палеогеографії, суспільної та економічної географії, рекреаційної географії і туризму, теорії географії та методики її навчання. До нього увійшли матеріали, підготовлені вченими Києва, Львова, Луцька, Сум та інших наукових центрів України. 

Завантажити Том 2. Випуск №3 (2022)

Том 2. Випуск №2 (2021)

У випуску опубліковані статті, що містять результати наукових досліджень з фізичної географії, геології, геоморфології та палеогеографії, суспільної та економічної географії, рекреаційної географії і туризму, теорії досліджень. До нього увійшли матеріали, підготовлені вченими Києва, Львова, Чернігова, Сум та інших наукових центрів України, а також вченими з Азербайджану і Білорусі. 

Завантажити Том 2. Випуск №2 (2021)

Том 2. Випуск №1 (2020)

У випуску опубліковані статті, що містять результати наукових досліджень з фізичної географії, геології, геоморфології та палеогеографії, суспільної та економічної географії, ландшафтної архітектури, теорії досліджень та методики навчання географії. До нього увійшли матеріали, підготовлені вченими Києва, Львова, Харкова, Сум та інших наукових центрів України, а також з Азербайджану. 

Завантажити Том 2. Випуск №1 (2020)